شرایط فروش سوناتا ۲۰۱۷ | SONATA 2017

همیشه این گونه است که یک سری از خودروها در مقایسه با دیگر خودروها از اقبال خوبی برخوردار هستند و به دنبال آن قادر هستند که فروش خوبی را هم برای تولید کنندگانشان رقم بزنند . در این بین اتومبیل «سوناتا هیوندا» ۲۰۱۷ نیز در چنین شرایطی قرار گرفته است .

در واقع شرکت خودروسازی کره ای «هیوندای» در سال ۲۰۱۷ برای آنکه توان ادامه رقابت کردن با سایر رقبایش را داشته باشد اتومبیل «هیوندا سوناتا»۲۰۱۷ را روانه بازارها کرد .

خودروی «هیوندا سوناتا» ۲۰۱۷ خیلی طرفدار دارد ولی خب به دلیل قیمت بالای آن هستند افرادی که بودجه خریدنش را ندارند به همین جهت هم شرکت تیراژه خودرو در پی فروش این اتومبیل به صورت اقساطی برآمده است .

«سوناتا» ۲۰۱۷ در نمای ظاهری خود تغییرات بسیاری نداشته است فقط خطوط خودرو کمی تغییر کرده است تا ابهت خود را به نمایش قرار دهد و هارمونی خودرو افزایش یابد.

این خودرو در مدل های مختلفی تولید می شود و از موتور ۲٫۴ سی سی بهره می برد. بهبود امکانات و آپشن های خودرو موجب شده است استاندارد ۵ ستاره ایمنی را دریافت کند. در ادامه می توانید مشخصات فنی و شرایط فروش اقساطی سوناتا ۲۰۱۷ را مشاهده کنید.

مشخصات فنی سوناتا ۲۰۱۷ :

موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه
حجم موتور ۲۳۵۹سی سی
حداکثر قدرت ۱۷۸ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه
حداکثر گشتاور ۲۲۵ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه
جعبه دنده ۶ سرعته خودکار
شتاب ۰ تا ۱۰۰ ۹٫۹ ثانیه
حداکثر سرعت ۲۰۵ کیلومتر در ساعت
وزن ۱۴۹۰ کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) ۴۸۵۵ طول – ۱۸۶۵ عرض – ۱۴۷۵ ارتفاع
فاصله بین دو محور ۲۸۰۵ میلیمتر

 

امکانات و آپشن های سوناتا :

رینگ آلومینیومی ۱۶ اینچی به صورت استاندارد و ۱۷ و یا ۱۸ اینچی به صورت سفارشی – سیستم تشخیص نقطه کور BSD – سیستم روشن شدن سمت جاده در هنگام پیچ SBL – سنسور پارک در جلو و عقب – سیستم هوشمند باز شدن درب صندوق عقب (با در دست داشتن کلید و ایستادن به مدت ۳ ثانیه در کنار صندوق عقب،‌درب صندوق به صورت خودکار باز می شود) – ترمز الکترونیکی پارک EPB – دکمه استارت – آینه میانی الکتروکرومیک ECM – حداکثر ۵ گرمکن برای صندلی ها و دو سرد کن برای صندلی های جلو به صورت سفارشی – کلید هوشمند (سیستم ورود بدون کلید) – سیستم خودکار از بین برنده بخار شیشه جلو – سنسور باران – سیستم تغییر شرایط رانندگی به سه حالت Normal، Sport و Eco – استفاده از بدنه مقاوم در برابر ضربه AHSS – غربیلک فرمان الکتریکی MDPS – سیستم کاهش صدا در داخل کابین NVH – خروجی سیستم تهویه مطبوع برای سرنشینان عقب – سیستم تهویه مطبوع جداگانه برای سرنشینان جلو – صفحه نمایش ۴٫۲ اینچی TFT بین کیلومتر شمار و دورشمار – روکش چرمی غربیلک فرمان به همراه گرمکن – سیستم ذخیره تنظیمات صندلی راننده IMS – پرده شیشه عقب به صورت برقی – پرده شیشه های عقب به صورت دستی – کروز کنترل – چراغ های زیر آینه های کناری برای خوش آمدگویی – چراغ های HID‌در جلو – شیفتر تعویض دنده پشت فرمان – رادار – سقف پانوراما – آینه های جانبی تاشو برقی – دوربین عقب – چراغ مخصوص روز

  • ترمز و پایداری سیستم توزیع الکتریکی ترمز ESC – ترمز ضد قفل ABS – سیستم کنترل خودرو در سربالایی HAC – سیستم کنترل پایداری ESP
  • کیسه هوا کیسه هوای سرنشینان جلو – کیسه هوای پرده ای برای سرنشینان جلو و عقب – کیسه هوای جانبی برای سرنشینان جلو جهت حفظ قفسه سنیه و لگن – مجموعاً ۱۰ کیسه هوا
  • سیستم صوتی قابلیت پخش MP3 – بلوتوث – ورودی AUX‌ و USB – سیستم صوتی Infinity – ساب ووفر – ۸ بلندگو

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید